Drzwi ramowe

Drzwi ramowe są nowoczesną formą w stolarce. Zbudowane są z ramiaków pionowych połączonych poziomymi łączynami i płycinami. Najczęściej oklejone są folią dekoracyjną lub są malowane, ale spotkać je można również wykończone fornirem – cienką warstwą naturalnej okleiny. Konstrukcja skrzydła ramowego pozwala na ukrycie miejsca łączenia okleiny przez co są one niezwykle estetyczne.

Drzwi płytowe

Mimo swojej tradycyjnej formy wciąż znajdują zainteresowanych dzięki bogatej gamie wykończenia powierzchni skrzydła. Skrzydła płytowe najczęściej zbudowane są z ramiaków drewnianych, posiadają wypełnienie stablilizujące w postaci „plastra miodu” lub płyty wiórowej-otworowej, która pokryta jest obustronnie płytą HDF oklejoną folią dekoracyjną, fornirem lub lakierem.

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy w doborze najlepiej pasujących drzwi do Twoich pomieszczeń? Skontaktuj się z nami. 

 

Drzwi przesuwne

Znajdują zastosowanie szczególnie w garderobach i małych mieszkań czyli wszędzie tam gdzie brakuje miejsca na drzwi rozwierne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przesuwnych możliwe jest również niemal całkowite ukrycie prowadnic i elementów konstrukcyjnych. Większość modeli skrzydeł drzwiowych można wykonać w wersji przesuwnej co pozwana na zachowanie jednolitego designu i estetyki wnętrz.

System drzwi ukrytych

Ich nieoczywista forma sprawia, że nadają wnętrzom wyjątkowego i dystyngowanego charakteru. W ich konstrukcji stosuje się aluminiową ościeżnicę ukrytą i skrzydło bezprzylgowe. Dzięki takiemu zastosowaniu produktowym możliwe jest np. pomalowanie drzwi w kolorze ściany lub obłożenie ich tapetą.

Masz pytanie techniczne?

Nie wiesz jakie drzwi nadają się do Twojego domu lub jakimi właściwościami charakteryzują się okleiny?

Skontaktuj się z nami.

 

ABC Dom

Drzwi zewnętrzne

Współpracujemy z